Po drodze na Wschód

W podróżowaniu jest wszystko to, czego nie ma na co dzień. Obcy ludzie są bardziej swoi. Strach przed nieznanym jest nieco mniejszy, a odciski na stopach łatwiejsze do zniesienia. Nagle przestaje przeszkadzać karimata zamiast łóżka. Niedospanie kolejnej nocy zostaje zapomniane wraz z łykiem porannej kawy. Masz tylko to, co przed Tobą – teoretycznie plan wycieczki dalszych kilku dni. Praktycznie – lekką dozę niepewności bo przecież plany lubią się zmieniać.

Sama nie odważyłam się nigdy pójść zbyt daleko. Jednocześnie bardzo chciałam być w końcu częścią takiego „chodzenia”. No i się spełniło. Podróże po Polsce aktualnie z projektem „Wyprawa Polska Zachód–Wschód w 30 dni” stały się częścią niedzielnego Śniadania nad Wartą. Prowizoryczny śniadaniowy stół, na nim kilka słodkich pyszności i podróżnicy, którzy właśnie w Poznaniu zrobili sobie przerwę, by z nami zjeść i podzielić się dotychczasowymi wrażeniami.

Wyruszyli 16.07 z Osinowa Dolnego, 23.07 dotarli do Poznania, by następnego dnia zjeść z nami wspomniane wyżej Śniadanie nad Wartą. Gdzie są teraz? Obserwujcie: www.facebook.com/zpoludnianapolnoc.

snia3

 

snia4

 

snia5

 

sniad2

 

snia6

 

snia7

 

snia1

 

snia8

Park im. Tadeusza Mazowieckiego, Poznań

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *